Bir gece gözünüzü kapattınız, sabaha dev bir akvaryumun kıyısında uyandınız… Birazdan esecek ilk rüzgarla denizin kıyısında yürüyüşe başlayacaksınız.
Burası Habbele Koyu. Bozcaada’nın insanı rüyalara salan bu kıyıları adeta doğanın mucizesi. Önünüzdeki kayalık dev bir uçak gemisinin güvertesi gibi uzanıyor. İnsan bu manzaraya baktıkça kanatlanacağını hissediyor.
Otelden çıkmayarak Bozcaada’nın tüm enerjisini içinizde hissedebileceksiniz. Ayrıca tarihi bir atmosferin kucağında olduğunuzu unutmamanız gerekiyor. Bir açık hava müzesinde güne uyandığınızı hayal edin.
Habbele’nin yeni cenneti otelimiz bu esrarengiz koya sadece 100 metre mesafede. Yatağınızdan dalga seslerini duyarak güne uyanacaksınız ve bir zamanlar Truva efsanesine bile şahitlik yapmış bu denizin anlattığı hikayelerle tatile “merhaba” diyeceksiniz.
Kullanılan aksesuarlardan mimariye her ayrıntıda son derece düşünüldüğünü buraya adım atar atmaz göreceksiniz. Böylesi hoş bir ortamda keyif yapmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
Sadece muazzam doğayı ve tarihi mi vaat ediyoruz? Hayır. Size eksiksiz ve konforlu bir tatil yaşatacağımız konusunda şüpheniz olmasın.
Muhteşem konumunun yanı sıra hem gün doğumları hem de gün batımları eşsiz bir güzelliğe sahip. Bu manzarayı canlı müzik ile daha da vazgeçilmez hale geliyor. Bozcaada için en kaliteli müzik programlarının ev sahibi aynı zamanda.
make reservation

Gün boyunca bir tatilde ihtiyaç duyacağınız her şeyi burada bir arada bulabilirsiniz. Bir tatilde ihtiyacınız olabilecek bütün konfor özellikler mevcut. Size düşün ayaklarınızı uzatıp denizi seyretmek. Rahatınız için gerekli her şeyin düşüldüğü bir ortamda olduğunuzu unutmayın.